Žvaigždės džiunglėse nepadeda

Vakar lindėjau Amazonėj, sukau galvą, kokią čia fainą knygą nusipirkus ir perskaičius Kindle. Nes kažkaip mano knygų eilė šiuo metu labai nepalanki Kindle, o aš noriu pagaliau patirti tą skaitymo Kindle jausmą. Na, instrukciją jau perskaičiau, tai dabar norisi ką nors rimčiau 🙂 . Todėl ir lindėjau Amazonėj, ir kankinausi. Amazonė dosni – gali nemokamai parsisiųsti knygos pradžią – nors gal kas čia dosnaus.

Susisuko man galvelė žodžiu, t.y. žvaigždutės susuko. Tos, kuriomis knygą vertina skaitytojai perskaitytojai. Tai va. Jau jau pradėjau skaityti Abraham Verghese Cutting for Stone pradžią ir Amazonės vertinimas labai geras (4,5), bet kai kurių ne taip gerai įvertinusių skaitytojų neigiami argumentai tokie… reasonable, kad kažkaip ir praeina noras skaityti. Ir visai susipainiojau – ar kreipti dėmesį į tuos vertinimus ir komentarus, ar ne? Nes kažkaip nesinori skaityti bet kokios, vidutinės knygos – tam nebeturiu laiko! Bet gal labai gera knyga Amazonės skaitytojams bus tik vidutinė man? Bandau žiūrėti, kokie vertinimai man labai patikusių knygų – ir… American wife – tik (3,5)!!!, Blonde irgi – 3,5, Everything is Illuminated – tik 3,5!!!, bet The History of Love – 4 ir Extremely Loud and Incredibly Close -4. Tai ką daryt? Kuo pasikliaut, jei Giedrė tos knygos dar neskaičius? Tikriausiai teks bandyt pačiai…

Tark žodį, ką apie tai manai. Ypač, jei skaitei Cutting for Stone

|pasimetus|

Advertisements

11 thoughts on “Žvaigždės džiunglėse nepadeda

  1. “Cutting for stone” neskaičiau, bet kiek esu žiūrėjusi Amazonėj apie savo mėgstamiausias (ir ne tik) knygas, visada atsiranda žmonių, kurie jas visiškai išpeikia, net jei tos knygos man atrodo beveik tobulos. Todėl nusprendžiau, kad niekada neįmanoma iki galo pasitikėti kitų nuomone. Nors turiu pripažinti, kad labai įdomu jas paskaityti, ypač kai sutampa su manosiom.
    Bet kuriuo atveju žinoti įmanoma tik pačiam pabandžius.

  2. Na goodreads.com puslapyje sitai knygai duota 4,5 is 5, o ja ivertino daugiau nei 17.000 zmoniu. 46% dave 5, 39% dave 4.

  3. Tai va, kad irgi tiktai tiek. Ir man labai įdomu, kodėl ji tokia populiari jau ilgą laiką. Todėl ir laukiu, kol kas nors perskaitys 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s