Vampyrai ir popcornai

Vakar buvau kine ir žiūrėjau Twilight serijos ketvirtą filmą “Breaking Dawn”. (“Ojėtus. Kodėl ji tuos filmus žiūri ir kodėl ji tas knygas skaito? “)

Nei ketvirtas filmas nei ketvirta knyga nėra stipriausi. Pirmąsias dalis labai smagiai suvalgiau, o skaitydama paskutinę tai akimis varčiau, bet, vistiek, žinoma, skaičiau, nes Twilight man yra kaip liga.   Ir nors siaubingai erzino Kristen Stewart vaidyba, vistiek džiaugiuosi pamačiusi filmą.

Gavau dozę to, ko norėjau- 3 valandos iš namų su saldainiais, popcornu ir nesudėtingu filmu, kuriame buvo kur akis paganyti. Pavyzdžiui į Bellos vestuvinę suknelę, kurią sukūrė Carolina Herrera.

Bet… Vestuvių scenoje šmėkštelėjo pažįstamas veidas… Twilight knygų autorė Stephanie Meyer- tarp svečių

 

 

 

 

 

 

 

S.Meyer ne pirmą kartą atsiduria Twilight filme, ją dar buvo galima pamatyti pirmojoje dalyje.

Kuriame filme norėtum suvaidinti vaidmenį? Aš tai mielai bučiau vaidinusi kurioje nors “Harry Potter dalyje” (įsivaizduojat, su kokia pagarba į mane žiūrėtų mano vaikai ir anūkai?) ir Kapur režisuotoj “Elžbietoje”. Ir kokią nors praeivę su taškuota suknele ir berete filme “Amelija iš Monmartro”.

K.Ž.G

 

 

 

14 thoughts on “Vampyrai ir popcornai

 1. Na vaidyba yra subjektyvus reikalas. Pavyzdziui ta scena, kai ji eina prie altoriaus… na man tai tikrai juokas eme…jau labai nenaturaliai atrode…Perspausta

 2. nesutinku, neperspausta. Knygoj lygiai taip pat buvo parašyta, ir apskritai knygose Bela itin neturėjo pusiausvyros, vis užkliūdavo už ko nors.
  Tai visai pateisinama, kad Kristen stengėsi įkūnyt TOKIĄ Belą. O tas ėjimas link altoriaus buvo magiškai gražus vaizdas… Aš net ašarą nubraukiau…

 3. Na as skaiciau pirmas dvi knygas ir varciau akis kas antra puslapi :)Beje, labai gera Twilight santrumpa viena lietuvaite nupaise – nebepamenu pavadinimo ir neberandu, bet labai puikus komiksu blogas!

  Filmu nemaciau, bet kada nors tikrai paziuresiu. Akiu mankstai 😀

   1. kanda… blogieciai labai kandziojasi, o gerieciai daugiau blizga ir mirguliuoja nei kanda.
    🙂

    Labai mazai yen vampyrisko “action”, nes knyga ir filmai sjiti daugiau vaikams or paaugliams

  1. saules sviesoje siti vampyrai blizga, todel jie nelabai gali rodytis sauletomis dienomis lauke:-)

   As pasakysiu taip- ne literaturinis sedevras, bet… tai sesiolikinei K:Z:G many tai buvo labai smagi knyga. Lengvas atostoginis skaitymas prie baseino arba prie juros.
   Ir labai priklauso nuo nusistatymo, reikia suprasti, jog cia literatura jaunoms paauglems. Jei skaitysi su rauksle kaktoje ir ieskosi kaip sudirbti knyga, tai galesi ja lengvai i skutelius…. Bet jei skaitysi kai ta 14-16 metu Lina… tada visai nieko… Man orimine paauglyste, primine tai, kaip as masciau, ko norejau, kokie ten mano visokie kompleksai buvo ir t.t

 4. Dėl filmų: Aš norėčiau gyventi skulptoriaus viloj Bertoluči “Pavogtam grožy”. Ir savaitę neišeiti iš nuostabaus buto Paryžiuj kartu su “Svajotojais” (irgi Bertoluči, negaliu paaiškint, ko jis čia man įlindo). Ir rusų “Trijuose muškietininkuose”, galėčiau nešiot barokinę suknelę ir per filmavimo pertraukėles susižavėjusiom akim apsalus spoksot į aktorius 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s