Летний план

Mano vasarą skaitomos knygos mažai kuo skiriasi nuo tų, kurias skaitau  likusiais mėnesiais. Na gal tokios lengvesnės geriau skaitosi, karštą dieną šaukštu kabinant mėlynes.

Šia vasarą jokių skaitymo planų neturiu išsskyrus tik vieną norą- iš naujo perskaityti “Aną Kareniną”, kurios visiškai nieko neprisimenu, išskyrus traukinį, Aną ir Vronskį.

Pirmą kartą skaičiau gimnazijoje paskubomis, praleisdama puslapius, kad tik spėčiau perskaityti iki tos literatūros pamokos, kai ją nagrinėjome.
Žodžiu, mea culpa, kad aš tokią gerą klasiką taip apgadinau, ir Tolstojus perlus tokiai kiaulaitei mėtė.

Dabar sėdžiu ir skaitau švedišką seną vertimą, kurį sudaro trys gražūs padabni tomeliai, ir kuriuos žadu ramiai su pasimėgavimu perskaityti.

Ką skaitot?

K.Ž.G.

Advertisements

7 thoughts on “Летний план

  1. Zodziu, mano skaitymai/ klausymai tokie nevasariskai arba baisus arba liudni, na isskyrus gal popierini varianta. Masinoje klausau ir verkiu pagal Tatiana de Rosnay Sara’s key, iPod’e klausau Mary Higgins Clark Two Little Girls in Blue, na, o popieriuje Bill Bryson “Namie”.

    1. jei skaitau lėtai ir garsiai, tai be problemų, bet jei noriu greitai skaityti, tai jau nelabai. truputi obydno

  2. kaip tik skaitau Ota Pavelo “Puikiųjų stirninų mirtis”. Tyto Alba neseniai išleido. labai gražu i rlabai rekomenduoju 🙂

  3. Baigiau Velerio “Мишахерезада”, pradėjau George Perec “Вещи”. Išvažiuoju dviems savaitėms atostogų, joms prisisiunčiau fantasy pagal graikų mitus 🙂 Rusai giria, smalsu ir man pasidarė. Tai aš taip kažkaip nerimtai.
    mb, ačiū už pagyrimą ir rekomendaciją. Džiaugiamės ir stirnom, ir žuvim.

  4. Jo, “Puikiųjų stirninų mirtis” netgi labai rekomenduotina. Tiems, kam patinka Hrabalas ar Charmsas. Ypač atostogaujantiems kur gamtoje prie ežero 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s